Prosba proti institucionalizaci přístupu k rostlinným lékům v EU Nevzdávejte se přírody!

0
Rate this post

Rozšířená myšlenka, že přírodní byliny jsou nějak zbytečné, nestandardní pro průmyslové léky, je mylná představa. Mnoho díky úspěchu chirurgické léčby, anti-biotik a očkování v předchozím století se” bylinářství ” dostalo do pozadí. Dnešní biochemici se však opět zaměřují na nespočet částic sestávajících z tisíců odrůd rostlin a hub. Mezi nimi jsou ty, které jsou mnohem účinnější a také mnohem bezpečnější než stávající průmyslové léky. A není to jen valerián nebo St. John je wort pro klinické deprese, ale také řadu dalších odrůd z celého světa, z nichž některé pomáhají také v podmínkách vzácné nebo tvrdý k léčbě. (Možná i arterioskleróza, vysoký krevní tlak, zánět kloubů, alergické reakce, rakovinné buňky …).

Realita 2: lékařské rostliny jsou mnohokrát bezpečnější než komerční léky.

V USA, kde se bylinné léky jsou vyrobeny používají desítky milionů lidí, bylinná léčba statisticky vytváří smrt asi 2 osob ročně (používáme příklad Usa, protože podrobné statistiky nejsou nabízeny pro EU). Tato skutečnost byla v poslední době věnována pozornost světoznámý odborník na léčivé rostliny Dr. James a. Bojovat [ref] Když si myslíme, že pro Spojené Státy jen dva miliony osob léčených s přírodních bylin, to znamená, že úmrtnost z důvodu přírodních bylin zmizí než 1: 1,000,000. V kontrastu, léky na předpis, vyvolalo smrt 15,107 lidí v roce 2005, podle zprávy American Medical Organizace [ref], nebo 1: 14,000 v souvislosti s řadou pacientů užívajících léky na předpis ve Spojených Státech (184 milionů v roce 2004 [ref], odhadem 1,5 milionu v roce 2005). 200 milionů za rok 2005). Chirurgické operace a také zdravotní středisko pobyty jsou mnohem nebezpečnější-například podle Americké Organizace důchodců, 1 250 lidí v USA zemře v důsledku lékařské chyby.

Ti, kteří závidí zdarma plán bylin ujít na dva hlavní “problémy” v různých časopisech určených pro klinické diváků: že byliny nepodléhají stejnému vědecké testování program jako komerční přípravky (které je uvedeno, že bude nespravedlivé), které někteří jedinci ochranu přírodních bylin s nádhernou přírodní vzorec = bezpečný.

To zahrnuje skutečnost, že milovaná bezpečnost organických léků je realitou podloženou transformačními faktory. Jinými slovy, díky vývoji léčivé rostliny v lidských odrůdách ve skutečnosti většinou prošly odborným testováním. Rostliny dodržují určitý biochemický kód při syntéze svých dalších metabolitů, platných po mnoho let, na které jsme v současné době zvyklí ve všech směrech. S našimi kořeny stromových, převážně býložravých a ovoce-jíst zvířata, máme gastrointestinální systém, který rozeznává rostliny, stejně jako játra, jejichž detoxikační systémy nejsou stejné, králíci, ale i mnoha jiných tvorů by mohl závidět nám. (Zatímco zajíček se toxinuje i přes muchomůrku šetrnou k životnímu prostředí, kakao i cibule jsou pro domácího mazlíčka také toxické.).

Kromě toho v rámci lidského světa existuje dlouhodobá kultura (souhrn typických odborných znalostí), která znepokojuje sběr i používání lékařských rostlin. Jednoduše řečeno, guy je v konceptu mnohem lépe vybaven játry, mozkem a také kulturou k použití rostlin než specializovaní býložravci. Doporučené nařízení má co do činění s tím, jak je požadováno jako bobr, je šití nafukovacího kola na břicho. To neznamená, že se nemůžeme zranit rostlinami. Dokonce i bobr se může potopit a toto nafukovací kolo ho jednoho dne ideálně zachrání. V pocitu lze dokonce říci, že se lépe vznáší s nafukovacím kolem. Celkově mu to však jen škodí.

Realita 3: lékařské rostliny jsou levné-V přírodě rostou bezplatně.

Lékařské rostliny i jejich sloučeniny webového obsahu rostou otevřeně v přírodě, sotva je lze patentovat nebo jinak monopolizovat. (Kromě negativní regulace pokrytí!!!) Větší využití osvědčených účinných léčivých rostlin znamená, že populace jsou udržovány v mnohem lepším wellness a účinnějším stavu levněji a efektivněji.

Zákonný režim, který se týká průmyslových léčiv, je výsledkem pozadí problémů a také smrtelných nehod, kdy byly neidentifikované látky předčasně uvedeny do kultury. To se liší od bezplatné prodej radioaktivní tablety, heroin (které slovo je původně znakem morfin), kokain stejně jako amfetamin, aby se mnohem více nedávné pořekadla (jen státní slovo thalidomid), které byly skutečně uzavřeny přísný program pro komerční léky.

Dnes se na výrobě a dovozu komerčních léků může podílet pouze obchod se zvláštními licencemi (farmaceutické firmy). Pro každý jednotlivý lék je nezbytné provést tvrdý zápis zvlášť v každé zemi, kde se bude prodávat. Kromě toho, při vývoji zbrusu nové produkty, je nezbytné provést specificky doporučeno, Výzkumné studie, které se musí nejprve ukázat, že výrobek není příliš jedovatý, není mutagenní, teratogenní, karcinogenní (měla. předklinické studie), které má produkt prohlášené restorativní dopady (předpokládané klinické studie prováděné přímo na jednotlivcích). Prodeje se navíc vztahuje unikátní program: léky nesmějí být uváděny na trh v běžných obchodech nebo on-line, pouze v lékárnách pod vedením licencovaných individuální, s přísné requireds balení, podrobnosti o plánu, na připojeném letáku, atd, které jsou přijímány v době zápisu.

Ale tato přísnost si vybírá svou daň. Je všeobecně známou skutečností, že problém marketingu drog inzeruje monopolizaci a také výrazně snižuje pokrok, zejména u méně obvyklých nemocí(Léky pro ně platí méně). Měli bychom se vyhnout nutkání brát tuto rutinu jako ideální “rozumnou” instanci pro léčivé rostliny.

Jaké předpisy EU pro zdravotnické rostliny se zavádějí

Další informace: Evropské pokyny a také pokyny pro léčivé rostliny

Nařízení EU představuje nepřiměřenou regulaci léčivých rostlin. Oni jsou odstraněny z režimu potravin a také odsunuta na extrémně restriktivní režim, který byl na zakázku pro průmyslové léky. Kromě toho zakazuje používání případů na potravinách, které by jistě naznačovaly jejich výsledek na wellness, s výjimkou pojistných událostí, které budou jistě schváleny Evropskou platbou.

Tato legislativa se provádí uvedením případů nadhodnocené nebo klamavé reklamy a marketingu pro potraviny a doplňky výživy, kterých není málo. Nicméně většina z těch, kteří volit ji nemusí uvědomit, že léčivé rostliny jsou její primární cíle a že negativní dopad omezení je mnohem vyšší než sociální výhody dosaženo tím, že omezí blabbering potravin, stejně jako potravinové doplňky.

Jaké jsou účinky předložené legislativy

Pod záminkou “ochrany zákazníků” zbavuje zákazníka možnosti: zásadně omezuje nabídku a zvyšuje sazby na trhu léčivých rostlin:

  • Vyvolá nárůst (zbytečné) administrativy
  • Omezte svobodu volby zákazníka
  • Zvýší v současné době vysokou monopolizaci “wellness trhu”
  • Proto přinese finanční ztráty pro lidi a celou komunitu

Primární finanční ztráty v důsledku předloženého nařízení nastanou v důsledku opotřebení zdravotního stavu obyvatelstva. Další ztráty vzniknou jako výsledek podpory monopolizace trhu a také jako výsledek zvýšení řízení. Institucionalizace dostupnosti organických léčivých zdrojů nevyhnutelně omezuje výběr spotřebitele a roste odloučení člověka od přírody.

Jakýkoli typ očekávaných příznivých dopadů je malý

Nechceme pochopit, co přesně povzbuzuje tohoto nařízení, ale pokud je to především iniciativa zaručit vysokou kvalitu alternativních léků na trh jako výsledek mnohem lepší kontrolu, snížení klamavé nebo nesprávné uvádění potravin, stejně jako přírodních léčiv, snížení připsání léčivých rostlin účinné léčivé účinky, které jsou doménou “specializované” léky, a také, jako důsledku toho, zvýšení nejvyšší kvality a také nonpartisanship zákaznické údaje a, pokud je to nezbytné, zachování lidských životů je výsledkem toho předchozího, je třeba upřesnit, že pro potravinovou a také spotřebitelskou klamavost již máme legislativu. Nevyvíjejte nepotřebné zbrusu nové. Kromě toho je špičková kvalita v tržních problémech také otázkou značky a také výběru zákazníků. Omezenou podporu ve vysoké kvalitě povolených položek zvrátit stonásobně ztrátou vzácnější byliny a předměty a také radikální snížení rozmanitost trhu a hospodářské soutěže, což v konečném důsledku způsobí naopak jev– výrazný pokles nejvyšší kvality z obecné nabídky, to vše při dodržení nejpřísnějších registračních požadavků, stejně jako došlo na trhu

Statistiky ukazují, že v bylinkách okolnost není opravdu tání z hlediska ohrožení lidských životů, jako je tomu u průmyslových léků (problémy s škodlivých byliny jsou stejné, stejně jako jiné škodlivé potraviny, a také návykové přírodní byliny jsou rovněž řešeny zvláštním zákonem), jen farmaceutické firmy podíleli na výrobě syntetické pocit, tento problém.

Lékařské rostliny byly ve skutečnosti stojí velmi dlouhou dobu v potravinovém režimu, a žádné problémy, otravy, atd.z toho se vynořily. Neexistuje žádný faktor pro to, aby předložili takovou regulaci.