Případ proti institucionalizaci přístupu k bylinám v EU | Nevzdávejme se přírody!

0
Rate this post

V posledních 10 letech, Evropský Parlament má ve skutečnosti na hodně zákonů, a také směrnic, které ve jménu údajných “zákazník bezpečnost”, bude výrazně omezit, jakož i částečně, v současné době omezují léčivé rostliny v každém členském účastník státu.

Cílem kampaně Nedejmesipřírodu.cz je, připojit se k české zákonodárců, odborné i laické veřejnosti a také zvýraznit nepraktičnosti tohoto anti-bylinářství nařízení, jeho nepříznivý vliv na zdraví, jakož i značné hospodářské škody, a že se toto nařízení bude spoušť.

Cílem naší snahy je vytvořit významný, stejně jako zákonným postupem (žádost, europetice, nebo ústavní stížnost), která bude mít potřebnou podporu veřejnosti, a tím, které populární názor bude zaměněn na techniku-specifické zákonné a systémové změny ochraně práva na non-institucionální přístup k lékařské rostliny a také přírody obecně. Chceme získat podporu co největší části široké veřejnosti a následně i ochranných známek pro finální záznam. Máme zájem o názory nezávislých odborníků jako argumentační základ pro plán. Chceme pomoci dealerům, spotřebitelům i výrobcům, aby si zvykli na skutečný stav problému a usadili se na obvyklém zacházení.

Odborným garantem výzvy je Prof.Ing. Pavel Valíček, DrSc
(počínaje prof. Valíčkem k výzvě dovolte nám nebrat přírodu).

Nechte nám svůj hovor.

Text hovoru.

najdete_nas_na_facebooku-3612641