Podnět proti zavedení institucionalizace přístupu k bylinným léčivům v EU / Neopouštějte přírodu!

0
Rate this post

V posledním desetiletí, Evropský Parlament přijal velkou předpisy a pokyny, které pro údajné “zákazník bezpečnost”, bude podstatně omezit, stejně jako, v části, už omezují léčivé rostliny v každém členském účastník státu.

Cílem kampaně Nedejmesipřírodu.cz je, připojit se k české zákonodárce, odbornou a laickou veřejnost a pro zdůraznění nesmyslnosti tohoto anti-bylinářství právních předpisů, jejich negativní dopad na zdraví a wellness, stejně jako obrovské ekonomické škody, které tato nařízení způsobí.

Cílem naší iniciativy je vytvořit smysluplné, stejně jako legálně relevantní postup (aplikace, europetice, nebo ústavní problém), což bude mít zásadní podporu veřejnosti, a tím, které populární názor, budou převedeny přímo do metody-některé právní, jakož i systémové změny zajišťující právo na non-institucionální přístup k lékařské rostliny, jakož i přírody jako celku. Chceme získat podporu co největší části veřejnosti a v důsledku toho i ochranných známek pro závěrečný dokument. Máme zájem o názory nezávislých odborníků jako argumentační základ pro plán. Chceme pomoci spotřebitelům, obchodníkům a také výrobcům, aby si zvykli na skutečný stav věci a také se dohodli na obvyklém postupu.

Odborným garantem překážky je Prof.Ing. Pavel Valíček, DrSc
(Předmluva prof. Valíčka k obtížnosti nám dovoluje nebrat přírodu).

Nechte nás být v kontaktu.

Text telefonního hovoru.