Co nabízíme | Nenechte se odradit od lásky k přírodě!

0
Rate this post

Navrhujeme návrat k all-přirozený stav věcí: že neinstitucionalizované dostupnost léčivých zdrojů, Přírody, de facto a bez cenzury, být chráněn jako jedno ze základních práv člověka.

Co přesně znamená” Přístupnost”:

Přístupnost znamená svobodu shromažďovat, prodávat a také získávat lékařské přírodní předměty. Stále mají svobodu je shromažďovat Samostatně. Poslední je jako koncept velmi zásadní, přesto je z hlediska masového přístupu ke zdrojům obnovy přírody naprosto nedostatečný. Ve skutečnosti je potřeba léčivých rostlin pro většinu jejich odrůd ve skutečnosti již dlouho nestačí pro přirozené zásobování, stejně jako v důsledku toho jsou léčivé rostliny rozšířeny. Většina lidí v průmyslové společnosti nemá okamžik ani příležitost shromáždit nebo pěstovat své vlastní lékařské rostliny. Pokud jsou jednotlivci omezeni na trh a nákup léčivých rostlin a přípravků z nich, naznačuje to de facto odříznutí léčivé síly přírody od nich.

Proč ne institucionalizován:

Protože zatímco při kontrole průmyslového závodu chceme přijmout ochrannou pokrývku hlavy, odmítáme nezbytné nošení skafandru při cestě do lesa. Jako dospělí, osoby samostatně výdělečně činné, chceme mít právo nebýt chráněným spotřebitelem, pokud se k tomu rozhodneme.

Vzhledem k tomu, že institucionalizace skutečně nešťastně selhala. Nevyřeší to základní potíže. Standardní léky, které jsou zcela institucionalizovány, zničit zdraví a wellness, stejně jako zabít velké množství jednotlivců každý rok. Jejich používání se zvyšuje, nicméně zdraví národa zároveň klesá. Je zřejmé, že to jsou běžné léky, které zaostávají za omezeními na lékařské rostliny.

Proč de facto zdůrazňujeme:

Protože nařízení pocházející z EU jsou složitá a nepochopitelná. V předpisech o léčivech, potravinách, doplňcích stravy, etc.so že je náročné také zjistit, že se vztahují k lékařským rostlinám. Považujeme za důležité zdůraznit již nyní, že právo na neinstitucionalizované přístup k přírodě je třeba být nejen papír (de iure), ale skutečné (de facto), vhodné i značně aplikovaná v den-to-denní život.

Proč bez cenzury:

Vzhledem k tomu, že legislativa EU o komunikaci znepokojujících zdravotnických zařízení představuje cenzuru. Vyvíjí Ministerstvo faktů, které rozhoduje o tom, která prohlášení jsou přijatelná a která nikoli. V obecném pohledu cenzura používá pouze interakci dodavatele se zákazníkem. Ale ve skutečnosti, každý jednotlivec, který diskutuje o obnovovací síle léčivých rostlin, bude jistě muset být prozkoumán, pokud jeho řeč nemůže být certifikována jako reklama. (Na to stačí férový kousek.).

Takže víme, co chceme. Pokud jde o to, jak přesně toho dosáhnout, dodržujeme doporučení až dosud.

 • Tento požadavek patří do širší struktury iniciativ k zachování, dokonce i v urbanizovaném světě, přirozenost a přístupnost k přírodě, která byla kdysi pro muže samozřejmostí.
 • Konkrétně, stejně jako všichni, skládající se z městských občanů, má teoretickou možnost akumulovat jakýkoli typ přírodních bylin v přírodě přímo, měli by mít tato dostupnost zaručena v praxi-i ty, které nemají čas běhat po kopcích s mechy by měl být schopen získat tyto přírodní byliny v non-institucionalizovaného režimu, asi jako kdyby ve skutečnosti pinzetou jim sami v přírodě.
 • Odříznutí spolehlivého přístupu k přírodě nemůže být omluveno bezpečností zákazníků. Poslední, kromě toho, je nesrovnatelně vyšší u léčivých bylin než u komerčních léků. To je ověřena nejen statistiky, ale také teorie-sekundární metabolity živé přírody vyvinout slim, konkrétní tým v kompletní sadě chemických sloučenin, na které muž je upravena tak, jak evolučně i kulturně (praxe s využitím přírodních materiálů pro léčbu a také různé jiné účely).
 • Využívání jakéhokoli druhu programů pocházejících z komerčních léčiv je neúčinné pro lékařské rostliny a také škodlivé pro celé odvětví.
 • Lékařské rostliny v technice jsou statisticky mnohem bezpečnější než komerční léky.
 • Lidstvo má rozsáhlé evoluční i sociální (etnobotanické) zkušenosti s léčivými rostlinami.
 • Tam jsou již zařízení v příslušných právních předpisech pro řízení, jakož i trestat přestupky bezpečnosti a zabezpečení, kromě klamání zákazníka, zda jsou zpracovatelského průmyslu EU nebo dovoz, pokud chtějí, potřebují být opravena.
 • Pokus se nakreslit čáru mezi ‘non-léčivé potraviny a institucionalizované léčivé přírodní produkty, je absurdní.
 • Aktuální nařízení eurolegislation popírá léčivé dopady potravin a také zakazuje o nich mluvit a také pokrývá (s výjimkou Evropské Komise a Evropského Úřadu pro Bezpečnost
 • Potravin přijal pojistných událostí).
 • Výsledky zdraví a wellness potravin jsou teoreticky uznávány a de iure, ale de facto jsou téměř odmítnuty.
 • Akceptovat všechny možné zdravotní nároky v Bruselu je centralistické megalomanství.
 • Vyžadovat spolehlivost, úplnost a také sledovatelnost uvedených údajů. Potřebujete povinnost autorů.

V globalizovaném světě, přístup k léčivé byliny v různých jiných zemích a také kontinentech je posílení, jakož i vzhledem k jejich ekonomické zdraví a možnost, která je v současné době nehorázně podcenila, je nezbytné zajistit, aby znalosti z nich patří mezi běžné a odborné veřejnosti.

 • Zavedení zákonného zabezpečení přístupu k přírodním ložiskům.
 • Garance znalosti rostlinných monografií v mentorovi léků.
 • Posílit porozumění veřejnosti, jakož i vzdělávání a učení zejména v oblasti přírodních a také lékařských rostlin.

Nemělo by se to šetří dopravní dostupnost do všech-přírodní léčebné zdroje (ve smyslu non-zákaz, stejně jako deinstitucionalizace), ale také o popularizaci nich, vzhledem k jejich láci, rodinný příslušník bezpečnosti (ve srovnání s komerčními léky), stejně jako zdraví a wellness výhody. Výsledkem budou jistě celkové ekonomické příjmy firmy. Z dlouhodobého hlediska neexistuje žádná vazba na cizí zdroje, protože prakticky všechny lékařské přírodní rostliny mohou být pěstovány také v evropských zemích.